Bożena Kamińska, Andrzej Maciejewski, Edyta Zbieć, Piotr Zadrożny

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 19 marca. Goście: Bożena Kamińska, Andrzej Maciejewski, Edyta Zbieć, Piotr Zadrożny

Odmienny punkt widzenia – poniedziałek 19 marca. Goście: Bożena Kamińska, Andrzej Maciejewski, Edyta Zbieć, Piotr Zadrożny.

 

Dzisiejsza audycja w większości będzie poświęcona samorządom i nadchodzącym wyborom samorządowym.

Ale zanim przyjrzymy się funkcjonowaniu samorządów, temu co można a co trzeba zmienić, to porozmawiamy o kolejnych idiotyzmach, w które obfituje Ukochana Ojczyzna, którą raczył zwrócić Pan. Z owych zaś idiotyzmów na szczególną uwagę zasługują działania i postulaty upośledzonych na umyśle i/ lub na sumieniu działacze partyjni ulegający, albo stymulujący związkowe pasożytnictwo.

Jednak głównie zajmiemy się „jednostkami samorządu terytorialnego”: inwestycjami, zamówieniami publicznymi, uprzywilejowaną obecnością na rynku [poprzez prowadzenia własnej działalności], koniecznymi zamianami oraz chyba najważniejsze na dziś – co nas czeka przy okazji wyborów i po nich.

Zastanowimy się czy należy wprowadzić zmiany na samorządowej mapie – zlikwidować jeden szczebel, rozpocząć proces łączenia gmin, etc.

 

Zaprosimy także do udziału w konkursie, w którym nagrodę ponownie ufundował Jakub Grygowski.

 

A na koniec – przypominamy o petycji w sprawie „szuszarek”

PETYCJA.BEZPIECZNAPODROZ.ORG
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.