Wioślarski Tytan Warszawy

Wioślarski Tytan Warszawy w Dzielnicy Praga – Południe

Wioślarski Tytan Warszawy w Dzielnicy Praga – Południe

W ostatnim tygodniu kwietnia w Dzielnicy Praga – Południe odbędą się zawody na ergometrach wioślarskich „Wioślarski Tytan Warszawy”. Zawody skierowane są dla uczniów klas 5,6,7 szkoły podstawowej. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić swoje możliwości i porównać wyniki na tle innych zawodników. Najlepsi uczestnicy w kategoriach indywidualnych otrzymają pamiątkowy medal, certyfikat oraz cenne nagrody, a w kategorii szkół zawodnicy będą walczyć o cenne nagrody dla szkoły.

Wioślarski Tytan Warszawy

Wioślarski Tytan Warszawy – przepustka do wielkiej kariery sportowej

Impreza jest przepustką do wielkiej kariery sportowej. Zmaganiom uczestników przyglądają się trenerzy z Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Tego typu wydarzenie jest niezapomnianym przeżyciem dla dzieci, podczas którego mają szanse na poznanie smaku zdrowej rywalizacji oraz zawiązania nowych przyjaźni. Dla dzieci udział w zawodach na ergometrach wioślarskich jest niejednokrotnie pierwszym zetknięciem z prawdziwym sportem, a otrzymana nagroda czy medal jest rzeczą, którą zapamiętają przez wiele lat. Limit czasowy dla Szkół Podstawowych (chłopcy i dziewczynki) wynosi 1,5 minuty na pokonanie jak największego dystansu. Wynik wskazany przez komputer po zakończeniu wyścigu jest dystansem oficjalnym. Organizator będzie prowadził klasyfikację wśród poszczególnych klas, w konkurencji chłopców i dziewcząt. Do klasyfikacji szkół brane jest pod uwagę pierwsze 15 wyników w każdej klasyfikacji. Dystans osiągnięty przez ucznia będzie sumowany i stanowić będzie całościowy wynik szkoły, którą reprezentuje.

Wioślarski Tytan Warszawy

Wioślarski Tytan Warszawy – zaprezentowanie się przed trenerami

,,Dla uczestników zawodów będzie to doskonały sprawdzian formy, a przede wszystkim idealna okazja do zaprezentowania się przed trenerami obecnymi na zawodach. Naszymi działaniami staramy się zachęcić do przyjścia do klubu jak największą ilość dzieci i młodzieży, z których kiedyś pod bacznym okiem naszych trenerów wyrosną kolejni Wielcy Mistrzowie.” – mówi współorganizator zawodów Agnieszka Renc Mistrzyni Świata w 2012 roku, V-ce Mistrzyni Świata Seniorów w 2009 roku, Dwunastokrotna V-ce Mistrzyni Europy w 2009 i 2010 roku, dwunastokrotnie zdobywczyni tytułu Mistrzyni Polski w barwach Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego.

Wioślarski Tytan Warszawy

Kiedy? 25 kwietnia 2018 roku o godzinie 9:30

Gdzie? Hala Sportowa Siennicka przy ul. Siennickiej 40 w Warszawie

Bilety? Udział w zawodach jest bezpłatny, zapisy drogą elektroniczną na adres email wtw@wtw.waw

więcej możecie dowiedzieć się tu -> www.osir.waw.pl

Przeczytaj również Teatru Młyn i spektakl „Artysta”
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.