Międzynarodowy Protest

II Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień

II Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień

Wszystkich chętnych, którzy chcą wesprzeć i przyłączyć się do II Międzynarodowego Protestu Przeciw Przymusowi Szczepień zapraszamy do Warszawy 2 czerwca 2018 roku na godzinę 12:00. Tego samego dnia obchodzony będzie światowy Dzień Świadomości Powikłań Poszczepiennych!

II Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień – troska o własne dzieci

Czy pozwolisz żeby karano rodziców za troskę o dzieci? Za obronę ich zdrowia i życia odbierano im prawo do decyzji dyktowanej ich dobrem? To się dzieje teraz w Europie i na całym świecie! Świadczy o tym chociażby bolesna historia Alfiego Evansa okrutnie zgładzonego przez medyczną tyranię. Nikt nie może czuć się bezpieczny w starciu z urzędowymi procedurami opartymi na nieludzkiej ideologii i fałszywych statystykach.

Międzynarodowy Protest

II Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień – dyskryminacja dzieci nieszczepionych

Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania dzieci, uwięzienie w szpitalu… Odpowiedzialni za to są ludzie, którym z łatwością przychodzi szafować cudzym życiem. W imię tego, co nazywają zdrowiem publicznym i rzekomą solidarnością społeczną – bez skrupułów odbierają wolność innym ludziom, mając w pogardzie ich podstawowe prawa.

Ilu tragedii trzeba, aby ludzie zrozumieli, że ludzka wolność i godność, a nie przymus, który je narusza, są fundamentem dobra nas wszystkich. Dobro ogółu nie istnieje bez dobra jednostki. Dlatego właśnie tak bardzo potrzebna jest Wasza siła. Ta siła, którą pokazaliście rok temu gdy przez Europę i świat przetoczyły się wielotysięczne protesty! Której nie można było przemilczeć i nie dostrzec!

Dołączcie do protestu w swoim kraju koniecznie!

Posłuchajcie również wywiadu z prezesem Stowarzyszenia Stop Nop – Justyną Sochą

Protest będzie również kulminacją zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o dobrowolność szczepień, o których pisałam już wcześniej tutaj –> Projekt Ustawy STOP NOP o dobrowolność szczepień

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.