Radiowe PlanszoGranie

Nowa Audycja Radio Hobby – Radiowe PlanszoGranie

Nowa Audycja Radio Hobby – Radiowe PlanszoGranie

Wychodząc na przeciw trendom i zainteresowaniom naszych słuchaczy, specjalnie dla Was ruszamy z nową audycją – Radiowe PlanszoGranie. Jest to audycja o grach planszowych i karcianych, znajdziecie w niej również recenzje gier planszowych, felietony, wywiady z twórcami oraz zapowiedzi wydawnicze.

Radiowe PlanszoGranie

Radiowe PlanszoGranie – planszówki znowu są na topie

Ilu z Was słyszało o grach planszowych? Pewnie wielu. A ilu potrafiłoby wymienić nazwy choć kilku? Ale nie tych sprzed lat, nie „Chińczyk”, „Warcaby” czy „Grzybobranie”… Świat nowoczesnych planszówek to świat nadzwyczaj bogaty, w którym każdy znajdzie grę dla siebie. I prowadzący audycję są tego pewni. Bo, jak mówią, jeśli nie lubisz gier planszowych, to po prostu znaczy,że nie znalazłeś jeszcze takiej, która ci odpowiada. Gry planszowe rozwijają, integrują, pozwalają świetnie spędzić czas… No i odciągają młodsze pokolenie od komputerów!

Radiowe PlanszoGranie

Jeżeli lubisz grać w gry i spędzać tak swój wolny czas  lub jeśli jeszcze nie wiesz, że lubisz a brak Ci pomysłu na spędzenie wolnego czasu to ta audycja jest dla Ciebie! W każdą sobotę o godzinie 13:00 a także w poniedziałek tuż po godzinie 14:00. Zapraszamy wszystkich maniaków gier planszowych przed nadajniki! Startujemy już jutro, godzina 13:00! :)

Przeczytaj również Wiosenna oferta Radia Hobby
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.