Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam - Paweł Kukiz

Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam – Paweł Kukiz

Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam – Paweł Kukiz

Tym razem gościliśmy w studiu bardzo specjalnego gościa – polityka, a jednocześnie muzyka i autora tekstów – Pawła Kukiza. Zespół Piersi, którego Kukiz był liderem znała cała Polska, jego hity śpiewali wszyscy. W 2015 roku kandydował w wyborach prezydenckich, od tego samego roku jest również przewodniczącym klubu poselskiego Kukiz’15.

Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam - Paweł Kukiz

Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam – Paweł Kukiz

Paweł Kukiz jest osobą medialną, obecną w show-biznesie. w 1984 roku założył zespół Piersi, w którym to stał się gwiazdą. Wraz z zespołem wypuścili mnóstwo hitów, które śpiewała cała Polska. A jak jest teraz z muzyką u Kukiza, który większość czasu spędza w parlamencie? Jak sam mówi połączyć muzykę i politykę jest niezmiernie trudno. Już od 2 lat zbiera się do nagrania płyty, wyjechał nawet z rodziną na wakacje by w spokoju, od politycznego zgiełku, w ciszy popracować nad tekstami na płytę. Udało mu się to, lecz po powrocie do Warszawy zamiast do studia, pojechał na zebranie parlamentarne i cała praca poszła na marne, bo później w studiu już nie mógł się skupić na muzyce, tylko myślami był tam na zebraniu.

Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam – Paweł Kukiz

Paweł Kukiz jest wychowany w duchu głęboko patriotycznym. Chce walczyć o Polskę i widać, że w tą walkę wkłada całe swoje serce. Duży wpływ na to co teraz robi miała jego rodzina, o której opowie podczas trwania wywiadu. Sam mówi, że jego muzyka była i jest przesłaniem w jakimś stopniu do ludzi aby zaczęli myśleć o swoim udziale w kreowaniu państwa. Spostrzegł również, że jeżeli chce rzeczywiście doprowadzić do zmian ustroju, gdzie nasze wnuki będą bogatymi i szczęśliwymi ludźmi musi zacząć działać a Polska musi dostać to na co zasłużyła czyli organizację, w której ludzie będą mogli zarabiać pieniądze i nie będą musieli ich szukać za granicami naszego państwa. Wie, że jest to możliwe, jeśli wejdzie w system i będzie w środku tego wszystkiego. We wtorek na antenie naszego radia Paweł Kukiz odpowie nam również na pytania: Jakie ma plany? Co ma do zaoferowania związku ze zbliżającymi się wyborami? Jak doszło do tego, że wziął się za politykę? i Co mówi o tradycji polskości? Koniecznie tego trzeba posłuchać!

Zobacz Paweł Kubalski przedstawia czyli Gwiazdy Tu i Tam – Marian Lichtman

 

 

 

 
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.