Odmienny punkt widzenia – piątek 20 lipca. Gośce: Bożena Kamińska, Przemysław Czarnecki, Tomasz Rzymkowski, Piotr Łysakowski, Tomasz Kowalczuk, Jerzy Krüger-Paprota

Odmienny punkt widzenia – piątek 20 lipca. Goście: Bożena Kamińska, Przemysław Czarnecki, Tomasz Rzymkowski, Piotr Łysakowski, Tomasz Kowalczuk, Jerzy Krüger-Paprota.

Odmienny punkt widzenia – piątek 20 lipca. Goście: Bożena Kamińska, Przemysław Czarnecki, Tomasz Rzymkowski, Piotr Łysakowski, Tomasz Kowalczuk, Jerzy Krüger-Paprota.

Ostatnich kilku dni nie można zaliczyć do „sezonu ogórkowego” – działo się, oj, działo się.

O Prezydencie Stanów Zjednoczonych nie będziemy rozmawiać, bo i po co, skoro wszystko jasne – deal jałtowy uskutecznił (może ze względu na swoje zdjątka w towarzystwie rosyjskich cór Koryntu, którymi Władimir Władimirowicz dysponuje, a może z innego względu – nieważne; ważne, że handele się dokonało i mamy prze… wbrew temu co twierdzą goście z Prawa i Sprawiedliwości).

Dziś zajmiemy się wymiarem niesprawiedliwości i organami nieścigania.

I Prezes Sądu Najwyższego, którą dopadają kłopoty zdrowotne podobne do pomroczności jasnej, własną piersią broni „demokratycznego państwa prawnego”, zaś jej zastępca – wielce zasłużony i onegdaj/ drzewiej dobrze „ułożony” – gromi i grzmi.

Cool.

Przyjrzymy się więc zmianom dokonywanym, zmianom, które powinny być dokonane i zmianom, których nikt nie chce, czyli przyjrzymy się realizacji w praktyce doskonałej definicji Najjaśniejszej i Odrodzonej, czyli zestawowi MAŁY MAJSTERKOWICZ, pod nazwą: „ch…, dupa i kamieni kupa”.

To w pierwszej godzinie.

W drugiej przyjrzymy się mediom, relacjom, rzetelności dziennikarskiej oraz „czemu, to – do k.. nędzy – służy?”

Na koniec o pieniądzach, bo zawsze i wszędzie, gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. A gdy chodzi o kasę i jej ściąganie, to można spodziewać się najbardziej karkołomnych pomysłów.

Jeszcze bardziej karkołomnych pomysłów można się spodziewać, gdy brakuje podatników.

A na koniec i tak pytanie:

I kto za to płaci? Pan płaci, Pani, społeczeństwo…
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.