Pociągiem Kolei Mazowieckich

Pociągiem Kolei Mazowieckich na Festiwal do Czeremchy

Pociągiem Kolei Mazowieckich na Festiwal do Czeremchy

Już po raz dwudziesty trzeci w dniach 20-22 lipca w miejscowości Czeremcha (woj. podlaskie) odbędzie się najazd fanów folku z całej Europy. Koleje Mazowieckie są partnerem Festiwalu. W piątek o godz. 14:55 ze stacji Warszawa Wschodnia ruszy pociąg specjalny, który dowiezie uczestników Festiwalu do Czeremchy. W niedzielę zabierze ich z Czeremchy o godz. 22:30. Uczestnicy Festiwalu nie płacą za przejazd. Szczegółowy rozkład jazdy pociągu jest dostępny na stronie www.festiwalczeremcha.pl/jak_dojechac.

Pociągiem Kolei Mazowieckich

Pociągiem Kolei Mazowieckich dojedziesz na najlepszą imprezę folkową w Polsce

Festiwal „Z wiejskiego podwórza” cieszy się dużym uznaniem widzów i wykonawców. Jest  jedną z najlepszych imprez folkowych w Polsce, a jedyną tego typu na Podlasiu. Tym razem w Czeremsze zaprezentuje się trzynaście zespołów muzycznych, teatry z Polski, Węgier, Białorusi, Ukrainy, Mołdawii czy Gruzji. Jak co roku wątkiem przewodnim festiwalowych wydarzeń będzie kultura ludowa. W programie imprezy, oprócz koncertów, są konferencje, kiermasze z rękodziełem i specjałami kuchni regionalnych, a także warsztaty i spotkania z twórcami. Pełny program oraz pozostałe informacje dotyczące XXIII Festiwalu Wielu Kultur i Narodów „Z wiejskiego podwórza” dostępne są na stronie www.festiwalczeremcha.pl.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej i Gminny Ośrodek Kultury w Czeremsze, a gospodarzem znany w Polsce zespół folkowy Czeremszyna.

Zobacz Wege Bazar w klubie Iskra
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.