Test Renault Kangoo ZE 33

Audycja na biegu Renault Kangoo ZE 33

Audycja na biegu Renault Kangoo ZE 33 to test auta dokładnie omówionego przez Pawła Kubalskiego, który kontynuuje testowanie francuskiej motoryzacji…

Audycja na biegu Renault Kangoo ZE 33

Renault Kangoo jest jednym z najpopularniejszych samochodów dostawczych w naszym kraju. Producenci postanowili pójść krok do przodu, ku ekologi i stworzyć elektrycznego dostawczaka. Renault Kangoo ZE 33 już od pewnego czasu jest na polskim rynku, cały czas powiększając swój zasięg. Mimo to cały czas to egzotyczny model w naszym kraju. Firmy transportowe w dalszym ciągu decydują się na tradycyjne samochody z silnikami spalinowymi. Bezpieczny Zakup Renault Kangoo ZE 33 to test elektrycznego dostawczaka, który może nie długo stanie się alternatywą dla samochodów spalinowych.

Audycja na biegu Renault Kangoo ZE 33

Samochody elektryczne wychodzą naprzeciw modzie na ekologię i ekonomię. Porównanie kosztów eksploatacji auta z napędem alternatywnym a spalinowym nie ma racji bytu. Koszty ładowania są znikome i za pełne ładowanie zapłacimy 17 zł. Czyż to nie jest duża oszczędność? Niestety są też tego złe strony – ładowanie samochodu wynosi 5-6 godzin, a w domowych warunkach jest to aż 14 godzin. Ale powiedzmy sobie szczerze, taki elektryczny dostawczak może w niedalekiej przyszłości być bardzo ceniony, nie tylko ze względu na cenę. W przyszłości to właśnie samochody elektryczne będą mogły poruszać się po bus pasach oraz wjeżdżać do centrum, czy do stref nie osiągalnych dla samochodów spalinowych. Jest to spore ułatwienie w pracy dostawcy, a co najważniejsze zajmie to o wiele mniej czasu. W środku jest dużo miejsca na załadunek, jak i dla osób poruszających się nim z przodu. Bogato wyposażony nie jest, ale ma to co potrzeba. Prowadzi się go bardzo przyjemnie, ma dobrą dynamikę jazdy i hamuje sam zaraz po zdjęciu nogi z gazu. Wyglądem praktycznie nie różni się od swojego spalinowego odpowiednika. Ale czy wart jest 120 tys. złotych? Posłuchajcie:

Zobacz Test Renault Kangoo ZE 33
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.