Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Jak wywęszyć przestępcę? – III Legionowska Kawiarenka Naukowa

Czerwiec 17 @ 14:00

III Legionowska Kawiarenka Naukowa

Jak zebrać zapach z powietrza?

Trajan – rzymski cesarz powiedział: „lepiej wypuścić stu winnych, niż skazać jednego niewinnego”. Co jednak, gdy nie ma dostępnych typowych dowodów?

Czy można zidentyfikować sprawcę po zapachu? Czym jest osmologia?

Projekt Einstein, czyli inicjatywa zakręconych studentów pragnących dzielić się wiedzą, zaprasza na III Legionowską Kawiarenkę Naukową! Lato zbliża się dużymi krokami,  ale my działamy dalej!  Z radością prezentujemy Państwu temat „Zapach zbrodni. Jak wywęszyć przestępcę?”

Kawiarenki Naukowe to nowatorski projekt spotkania z nauką. Kojarzone są nie tylko z relaksem po męczącym tygodniu, ale także możliwość ciekawego spędzenia czasu w rodzinnym gronie i z przyjaciółmi.

Naszym Gościem będzie mgr Aleksandra Miśkiewicz – mgr prawa, pasjonatka prawa karnego materialnego, kryminalistyki i kryminologii oraz zagadnienia obrony koniecznej.

Już w następną słoneczną niedzielę dowiemy się czy można nas zidentyfikować tylko po zapachu?

Zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy pasjonatów, hobbystów, doświadczone i młode umysły odkrywające swoje zainteresowania ale także rodziny, które chcą miło i ciekawie spędzić niedzielne popołudnie.

Nauka to pasja, którą można się bawić!

Projekt Einstein nabiera wiatru w skrzydła! Chcemy spędzić razem z Państwem III legionowską Kawiarenkę Naukową! Mamy nadzieję, że spotkamy się w Kawiarni!

Więcej informacjihttps://www.facebook.com/events/200724140566661

Szczegóły

Data:
Czerwiec 17
Czas:
14:00

Miejsce

Słodkie Babki
Stefana Batorego 17
Legionowo,
+ Google Map