Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert Charytatywny „Jesteśmy z Nadzieją”

Kwiecień 24 @ 19:00

Jesteśmy z nadzieją

14 kwietnia przypada Dzień Ludzi Bezdomnych. Nawiązując do tej znaczącej dla Stowarzyszenia Lekarze Nadziei daty już po raz czwarty odbędzie się koncert charytatywny „Jesteśmy z Nadzieją”. Całkowity dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany warszawskiej Przychodni dla Osób Bezdomnych, która od ponad 20 lat aktywnie wspiera potrzebujących.

Po raz trzeci w swoich progach gości nas Teatr Dramatyczny w Warszawie, lecz po raz pierwszy koncert odbędzie się na Scenie im. Gustawa Holoubka w Pałacu Kultury i Nauki. Dotychczas inicjatywę koncertów charytatywnych wsparli m.in. Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska, Olga Bończyk, Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Domagała. W tym roku na naszej scenie zagoszczą między innymi Marek PIEKARCZYK, Kacper KUSZEWSKI, Mateusz DAMIĘCKI, Dorota OSIŃSKA, Rafał SZATAN oraz artyści Teatru Muzycznego ROMA.

Zebrane środki pozwolą Warszawskiemu Oddziałowi Stowarzyszenia Lekarze Nadziei na sfinansowanie badań RTG oraz produktów medycznych. Mamy nadzieję, że dzięki wsparciu darczyńców uda się rozszerzyć i usprawnić działalność Przychodni. Są wśród nas tacy, którym los w najmniej spodziewanym momencie postanowił podstawić nogę. Co gorsza, niektórym nigdy nie pozwolił stanąć pewnie o własnych siłach. Nie zawsze możemy podać rękę, nie zawsze wiemy, jak to zrobić, ale… wraz z „Lekarzami Nadziei” możemy w czyjeś słabe nogi tchnąć siłę, która sprawi, że łatwiej będzie się podnieść. Możemy sprawić, że uda się komuś dotrzeć do jutra i będzie gotów, by dostrzec pomocną dłoń, potem… zrobić krok i kolejny, i jeszcze jeden.

Serdecznie zapraszamy!