Praca w Hobby

W związku z dynamicznym rozwojem

Radio Hobby poszukuje osoby na stanowisko Redaktor

 Jeśli jesteś zorganizowany, punktualny i sumienny  – wyślij nam swoje CV

Wymagania: – umiejętność obsługi programów Microsoft Office,

dobra orientacja w Internecie,

 dyspozycyjność

otwartość na nowe doświadczenia i wyzwania,

 komunikatywność,

 systematyczność.

 Zakres obowiązków obejmuje:

– redagowanie informacji prasowych,

– pomoc w obsłudze mediów społecznościowych,,

– wsparcie bieżących działań radia

Oferujemy : Możliwość zatrudnienia po zakończeniu okresu próbnego.

Oferujemy elastyczny czas współpracy i wiele okazji do osiągania postawionych sobie celów.

Radio Hobby poszukuje osoby na stanowisko  DJ/Prezenter

Wymagania
• doświadczenie w pracy radiowej (na antenie, m.in.: prowadzenie audycji, wywiady z gośćmi),
• dobry głos,
• dyspozycyjność,
• ciekawą osobowość;
• wysoką kulturę osobistą;
• mnóstwo zaskakujących pomysłów.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV,
koniecznie wraz z DEMO (mp3) na adres:
studio@hobby.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.