Teorie spiskowe w Kabarecie na Koniec Świata

dramatyczny

Nowy program, o tym, o czym nawet się nie powinno myśleć. Będą poruszane sprawy o których nikt nigdzie i nigdy nie mówił (ani nie słyszał).

23 i 24 stycznia o godzinie 19:00 na Scenie Przodownik Teatru Dramatycznego

Styczniowy program jest do tego stopnia tajemniczy, że niewiele można o nim powiedzieć. Kilka jednak rzeczy można zdradzić. Pojawi się ego Michała Żebrowskiego we własnej osobie – bo on sam nie mógł przyjść. Wasze estetyczne doznania dopełni mężczyzna piękny jak Andrzej Sikorowski.  Po raz pierwszy pewne temat poruszy prezydent Bronisław Komorowski.

Przeprowadzimy teleturniej dla jurorów innych teleturniejów. Będzie tez sporo zagadek z nagrodami dla publiczności. Przekroczymy nieprzekraczalne i złamiemy niejedno tabu. Być może znajdziemy dziewice zamurowaną w Przodowniku. Poruszymy kilka tematów, o których w ogóle się nie rozmawia: seks, kobiety, pieniądze i krytyka kościoła.

Nowy rok przyniósł wiele oszczędności, dlatego postanowiliśmy podzielić przestrzeń z zajęciami jogi, co nie przeszkodzi oczywiście zorganizować pokazu mody.

Konferansjerka: Paweł Domagała

Wystąpią: Olga Sarzyńska, Zuzanna Grabowska, Wojciech Solarz, Maciej Makowski, Waldemar Barwiński, Sebastian Stankiewicz, Robert T. Majewski

Bilety: 663 741 903, kasa@teatrdramatyczny.pl

/źródło i foto: Teatr Dramatyczny/

Opublikowano