Akcent i Exaited w nowym klipie

 

akcentMieszanka scenicznej rutyny, młodości oraz szaleństwa – tego jeszcze w świecie muzyki disco polo nie było. Zenek Martyniuk, kazał swoim fanom czekać na nowy wideoklip, aż dziesięć lat! Czy liderka formacji Exaited dobrze wypadła na tle legendy? Oceńcie to sami. Czekam na opinie pod adresem – sobota@hobby.pl.

Cygańskie klimaty, potężne złoża charyzmy oraz wielki talent – tak można scharakteryzować niekwestionowanego króla muzyki disco polo, Zenka Martyniuka.  Od 25. lat nieustannie tworzy scenę muzyki tanecznej. Rzesze fanów na koncertach,  w dorobku mnóstwo muzycznych nagród – to chyba najlepsze wizytówki twórczości zespołu Akcent. Podczas XVIII. Festiwalu Muzyki Tanecznej
w Ostródzie, Zenek razem z Exaited wykonał piosenek pt. „W sercu mi graj”. Już wtedy było wiadomo, że nie będzie to tylko hit jednej imprezy. Ktoś wpadł na genialny pomysł połączenia: scenicznego doświadczenia Zenka, z przepiękną aparycją Agnieszki Drewnickiej.

Ostatnio do internetu trafił klip do tego utworu. Przyznam się szczerze, że króla disco polo, w takim wydaniu jeszcze nie widziałem. Zapraszam do obejrzenia teledysku.

http://www.youtube.com/watch?v=_ImdyAMaSDU

Opublikowano