„Ekipa z Warszawy” jedzie na podbój Europy

Muzyczna stacja MTV, w której jest emitowany kontrowersyjny program „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” będzie bawić widzów w 8 krajach Europy. Lejący się litrami alkohol, dialogi nie najwyższych lotów, dużo seksu – taką międzynarodową karierę w polskim wydaniu będzie robić ósemka bohaterów. 

Popularność „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” rośnie z dnia na dzień. Od jesieni, kiedy to w MTV zaczęła się emisja programu, Ania, Eliza, Wojtek, Trybson, Paweł, Ewelina, Mariusz i Ania „Mała” mieli szansę stać się celebrytami.

Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania programem oraz tak wysokich wyników oglądalności praktycznie każdego odcinka. W historii polskiego MTV nie było jeszcze tak popularnego programu, jak „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, dlatego stacje MTV z innych krajów pokażą go swoim widzom. Dotychczas polscy widzowie mieli okazję zajrzeć na angielskie imprezy w „Geordie Shore”, czy walijskie w „The Valleys”. Czas pokazać, jak imprezują młodzi Polacy – mówi Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska

Idąc za ciosem, od 13 stycznia 2014 roku program będą mogli obejrzeć widzowie z Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Danii, rejonu Flandrii oraz Norwegii, Szwecji i Finlandii.

W Polsce perypetie 8 młodych bohaterów programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” śledzi w każdą niedzielę średnio 178 tys. osób, a na profilu programu na FB jest już ponad 200 tys. osób.

Teraz przyszedł czas na podbój Europy! Mamy się czym chwalić…?

Opublikowano