Oddaj swój głos w XIV Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2013

Tylko do piątku, 24 stycznia, można oddawać głosy na Najpopularniejszego Sportowca Roku i Sportową Imprezę Roku w XIV Plebiscycie na Najlepszych Sportowców Warszawy 2013. Wśród osób, które zagłosują na jedną z kategorii, rozlosowane zostanie dwa podwójne zaproszenia na Bal Mistrzów Sportu Warszawy.

W poniedziałek, 13 stycznia, poznaliśmy nazwiska laureatów tegorocznej edycji Plebiscytu. Kapituła w składzie Irena Szewińska – przewodnicząca, Dorota Idzi, Teresa Sukniewicz-Kleiber, Jerzy Engel, Ryszard Szurkowski oraz Andrzej Supron wyłoniła finalistów w następujących kategoriach:

  1. Najlepszy Sportowiec Roku
  2. Najlepszy Sportowiec Niepełnosprawny Roku
  3. Trener Roku
  4. Sportowa Osobowość

Zwycięzcy kolejnych dwóch kategorii tj. Najpopularniejszy Sportowiec Roku oraz Sportowa Impreza Roku, wybrani zostaną w powszechnym głosowaniu internautów. Swój głos można oddać do piątku, 24 stycznia, za pośrednictwem strony internetowej www.sportowa.warszawa.pl oraz stron urzędów dzielnic, ośrodków sportu i rekreacji m.st. Warszawy oraz patronów plebiscytu. Wśród osób, które zagłosują na jedną z kategorii, rozlosowane zostaną dwa podwójne zaproszenia na imprezę podsumowującą plebiscyt.

Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się podczas Balu Mistrzów Sportu Warszawy w piątek, 31 stycznia, w hali widowiskowo – sportowej „Arena Ursynów” Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Pileckiego 122.

/UM Warszawy/

Opublikowano