TANIEC Z GWIAZDAMI – w marcu rusza 14. edycja! Tym razem na antenie Polsatu!

Facebook / Oficjalny FanPage programu
polsat, taniec z gwiazdami na polsacie, jury tańca z gwiazdami, kto poprowadzi taniec z gwiazdami

To już pewne – widzowie i wielbiciele programu „Taniec z gwiazdami” po długiej przerwie doczekają się 14. edycji. W marcu taneczne show pojawi się wiosennej ramówce Polsatu. Kto poprowadzi tę edycję? Znamy kilka szczegółów!

Z radością potwierdzamy, że na początku marca ruszy pierwsza edycja „Tańca z gwiazdami” Telewizji Polsat. Z sukcesem zakończyliśmy negocjacje z dystrybutorem formatu – BBC Worldwide. Tak samo jak autorzy formatu uważamy, że program ma ogromny potencjał i widzowie na całym świecie uwielbiają go oglądać. Producentem programu będzie firma Rochstar. Wszelkie dodatkowe informacje przedstawimy w późniejszym terminie – potwierdził Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

Jednak spekulacje w mediach nie cichną – kto poprowadzi program, kto zasiądzie w jury, a kto zatańczy na parkiecie? Znamy już kilka nowości w oprawie nowego-starego show.

Bardzo prawdopodobne, że nową edycję poprowadzą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska – znana do tej pory jako jedna z tancerek-trenerek w programie oraz jako prowadząca taneczny talent show Got To Dance.

Szykują się zmiany także w składzie jury. Za sędziowskim stołem ma zasiąść Michał Malitowski – znany do tej pory z roli jurora w Got To Dance. Nie wiadomo jeszcze, kim będą pozostali jurorzy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej szczegółów.

Źródło: Telewizja Polsat

Opublikowano