Przyjdź na Galę i pokaż światu jak się bawią kibice w Polsce

Polski Związek Piłki Siatkowej, Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej oraz Telewizja Polsat serdecznie zapraszają wszystkich kibiców siatkówki na Uroczystą Galę losowanie grup finałowych FIVB Mistrzostw świata. 27 stycznia w Sali Kongresowej w Warszawie zaprezentujemy światu namiastkę tego, co będzie się działo podczas czempionatu w Polsce.

Uroczysta Gala odbędzie się 27 stycznia o godzinie 18.30 w Sali Kongresowej w Warszawie. – To będzie wspaniałe wydarzenie artystyczne – zapowiadają organizatorzy. Kibice siatkówki, którzy zdecydują się na uczestnictwo w tym wydarzeniu będą częścią tego spektaklu, przeżyją świetną zabawę, a przede wszystkim zebranej w Sali Kongresowej publiczności oraz widzom Telewizji Polsat i zagranicznych stacji, pokażą jak potrafią bawić się biało-czerwoni kibice.

Każdy fan siatkówki, który wybierze się na Galę dostanie, specjalnie dedykowaną tej okazji, koszulkę. Z widowni utworzymy ogromną biało-czerwoną flagę, która podczas Uroczystości przy pomocy duetu Marek Magiera i Grzegorz Kułaga zaprezentuje, jak bawią się najlepsi kibice na świecie, a publiczność na całym świecie pozna fenomen atmosfery, która będzie wszechobecna podczas polskiego mundialu.

Do udziału w Uroczystości zostały zaproszone gwiazdy z najwyższej artystycznej półki: znakomita Edyta Górniak, legendarny Lady Pank (duet Janusz Panasewicz i Jan Borysewicz) oraz energiczny zespół Bracia.

Na widowni oprócz wspaniałych kibiców zasiądą przedstawiciele siatkarskich konfederacji z całego świata, a gościem specjalnym będzie Ary Graca – Prezydent Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej.

27 stycznia 2014 roku, 18.30, Sala Kongresowa w Warszawie – tam bić będzie serce mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014.

Bilety: ticketpro.pl

/PZPS/

Opublikowano