W sobotę złóż wniosek o Kartę warszawiaka

zsw

Żeby ułatwić składanie wniosków i wydawanie hologramów oraz Kart warszawiaka i młodego warszawiaka Wydziały Obsługi Mieszkańców będą pracowały również w sobotę, 25 stycznia. Placówki w dzielnicach w najbliższą sobotę będą otwarte od godz. 8.00 do 16.00 – będzie można w nich załatwić wszelkie formalności związane z Kartą warszawiaka i Kartą młodego warszawiaka.

 W pozostałe dni tygodnia Wydziały Obsługi Mieszkańców są czynne w godz. 8.00-18.00 (poniedziałek) oraz  8.00-16.00 (wtorek-piątek) – z wyjątkiem punktu na Bemowie, którego godziny pracy, od 20 do 24 stycznia, zostały wydłużone do godz. 20.00.

Przypominamy, że wszelkie sprawy związane z kartą można załatwić również w POP-ach ZTM.

 Karta warszawiaka i Karta młodego warszawiaka, działająca na bazie elektronicznego nośnika biletów (na obowiązujące karty jest naklejany specjalny hologram), przysługuje mieszkańcom, którzy rozliczyli podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) w stolicy. Szczegółowe informacje na temat cen i warunków korzystania z Karty warszawiaka i Karty młodego warszawiaka, są dostępne na stronie internetowej www.ztm.waw.ploraz pod numerem 19115.

 

Posiadacze kart oprócz zniżek na bilety komunikacji miejskiej, mogą korzystać również z ulg w placówkach kulturalnych i sportowych, oraz specjalnych zniżek i preferencji przyznanych przez podmioty gospodarcze. Aktualny katalog ofert znajduje się na stronie:http://karta.um.warszawa.pl/katalog

/UM Warszawy/

Opublikowano