Wygrajmy ten mecz razem

Przed nami przedostatni mecz rundy zasadniczej w Arenie. W poniedziałek o 19:00 Siódemka SK bank Legionovia zmierzy się z siatkarkami Pałacu Bydgoszcz. W meczu u siebie, z ostatnią drużyną w tabeli, cel przed zespołem może być tylko jeden: zwycięstwo za 3 punkty. Każdy inny wynik będzie porażką i drastycznie zmniejszy szansę zespołu na zakwalifikowanie się do play-offów. 
To Legionovia będzie faworytem tego spotkania, ale wbrew pozorom siatkarki Pałacu Bydgoszcz nie stoją na straconej pozycji. Zagrają bez presji, z determinacją by sprawić niespodziankę i udowodnić, że nie zasługują na miejsce, które zajmują w Orlen Lidze. Dodatkowym atutem będzie dobrze znana legionowskim kibicom Małgorzata Skorupa. Mecze z byłą drużyną są zawsze podwójną motywacją.

Lalki muszą wygrać pewnie i zdecydowanie za 3 punkty. By poprawić swoją sytuację w tabeli, być może wyjść ze strefy spadkowej, podtrzymać polepszającą się atmosferę po meczu w Łodzi oraz udowodnić – przede wszystkim sobie – że potrafią wygrywać mecze. Także te, w których ważą się losy sezonu.

Pomóżmy im to zrobić. Arena Legionowo, 27 stycznia, godzina 19. Wygrajmy ten mecz razem.

/Legionovia.pl/

Opublikowano