MyMusic chce stworzyć polski BOYSBAND?

TAK już w najbliższym czasie ruszy oficjalny casting, który będzie miał na celu stworzenie polskiego BOYSBANDu, skłądajacego się z młodych artystów.

” Jesteśmy mocno zdeterminowani i wiemy, że tego w Polsce brakuje. Młodzież chce, pragnie mieć swoich idoli, a nie ma nic lepszego jak paru idoli w jednym zespole  Dlatego już na dniach razem z wytórnią My Music zaczniemy szukać młodych artystów, którzy utworzą boysband.

Wyłonimy czterech, pięciu chłopaków, którym zapewnimy profesjonalną obsługę menedżerską, promocję oraz możliwość wydania płyty . Zapewniam WAS – będzie ogień ” – komentuje Igor Pilewicz, popularny menedżer polskich gwiazd.

Dawid Kwiatkowski pokazał nam, jak bardzo młodzież potrzebuje nastoletnich idoli. Jaka to była wielka luka, niezagospodarowana w naszym kraju, a polski fan dotychczas, mógł tylko szukać swoich idoli zagranicą. W tym roku to się zmieni. Będziemy mogli też pochwalić się naszym, lokalnym boysbandem. Zapewniam, że razem z Igorem zrobimy Wszystko żeby nasza formacja mogła konkurować z zachodnimi gwiazdami, jak równy z równym ” dodaje Remik – właściciel MyMusic.

O szczegółach castingu dowiecie się wkrótce.

Opublikowano