Atrakcje na staromiejskim lodowisku

zsw

Zawody dzieci niepełnosprawnych, pokazy zawodników klubu sportowego, a także promocja Dnia Walki z Rakiem – lodowisko na Starym Mieście to dobre miejsce nie tylko do rekreacji, ale także do rozmowy o rzeczach ważnych.

 

We wtorek, 28 stycznia, w godz. 10.30-11.30, na lodowisku odbędą się zawody dla dzieci niepełnosprawnych ze szkół specjalnych, połączone z imprezą rekreacyjną oraz nauką jazdy na łyżwach. Dzieci zaprezentują swoje dotychczasowe umiejętności, które będą mogły doskonalić pod okiem doświadczonego instruktora.

 

W piątek, 31 stycznia, godz. 14.00-15.00, zapraszamy na krótki pokaz umiejętności łyżwiarskich oraz trening łyżwiarski w wykonaniu kadry szkoleniowej i zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Korona Wilanów. W trakcie imprezy można porozmawiać z trenerem na temat uczestnictwa dzieci w zajęciach UKS-u.

 

We wtorek, 4 lutego, w godz. 16.00-17.00, Polskie Amazonki Ruch Społeczny zaprasza na imprezę z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem pod nazwą „Proste kroki w walce z rakiem”. Impreza na lodowisku stanowi część całodniowej akcji, która będzie się odbywać na Starym Mieście.

Organizatorem imprez jest Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

 

Ostatni tydzień iluminacji

W tym tygodniu warto jest się wybrać na spacer po Starym Mieście i Trakcie Królewskim, bowiem to już ostatnie wieczory, podczas których warszawskie ulice rozświetla iluminacja. Zapalona 7 grudnia zgaśnie w niedzielę, 2 lutego.

Opublikowano