Białołęckie Targi Nieruchomości 2014

Drugi tydzień lutego na Białołęce rozpocznie się nie byle jakim wydarzeniem. Białołęckie Targi Nieruchomości bo o nich mowa w tym roku odbędą się 8 i 9 lutego. Przez te dwa weekendowe dni w Hali BOS przy ul. Strumykowej 21, zbiorą się wystawcy, którzy swoimi ofertami specjalnymi, rabatami i promocjami ułatwią Państwu zakup własnego „M”.  

W ciągu tych dwóch dni, pod jednym dachem spotkać będzie można i co ważne poznać ofertę deweloperów, banków i pośredników finansowych pod kątem kredytowania.

Jeśli planujecie Państwo zakup mieszkania, warto wybrać się na Białołęckie Targi Nieruchomości bo tylko tam można będzie skorzystać z Ulgi Mieszkaniowej, aby z niej skorzystać należy zarejestrować się na www.targibialoleka.pl, a następnie na targach odebrać w biurze organizatora potwierdzenie rejestracji wraz z listą deweloperów biorących udział w promocji. Jednak warunkiem skorzystania z ulgi jest zawarcie umowy z deweloperem w ciągu 14 dni.

Dodatkowo tylko w ten targowy weekend możecie starać się o kredyt na preferencyjnych warunkach w ramach Targowego Kredytu Hipotecznego.

Młodzi też znajdą coś dla siebie. Podczas targów będzie można spotkać się z ekspertami od których dowiecie się Państwo wszystkiego na temat rządowego programu Mieszkanie dla Młodych.

Organizatorzy przygotowali dużo więcej atrakcji.

Białołęckie Targi Nieruchomości
8-9 lutego 2014 r. 

Hala BOS, ul. Strumykowa 21

WSTĘP WOLNY!!!

 

 

Opublikowano