Tensnake – Love Sublime ft. Nile Rodgers, Fiora

11 marca TENSNAKE, czyli niemiecki DJ i producent Marco Niemerski wyda swój długo oczekiwany debiutancki album “GLOW”! Przy tworzeniu albumu TENSNAKE współpracował z takimi artystami jak trzykrotny zdobywca Grammy Stuart Price (znany także jako Jacques Lu Cont), MNEK oraz legendarny Nile Rodgers.

 

Zaraz po wielkim sukcesie pierwszego singla “See Right Through”, który dotarł do Top 5 notowania Beatport, TENSNAKE ogłosił nowy singiel “LOVE SUBLIME” – utwór utrzymany w klimacie disco pop z Nilem Rodgersem na gitarze oraz wokalem Fiory.

“LOVE SUBLIME” został zaprezentowany na antenie programu Zane Lowe’a BBC Radio 1 “Hottest Record In The World”. Singiel już doczekał się remiksów od Duke Dumont, Ewana Pearsona oraz Le Youth.

TENSNAKE zdobył reputację jednego z najlepszych producentów house i disco po tym jak jego singiel “Coma Cat” podbił światowe parkiety.

Przez cały rok dawał występy na najważniejszych imprezach klubowych m.in. na Ibizie. Nie zwalnia tempa – w Sylwestra wystąpił w dwóch różnych klubach (w Manchesterze i Londynie)! Był to świetnie zapowiadający się wstęp do marcowej premiery “GLOW”!

Źródło: Universal Music Polska

Opublikowano