Kraina lodu – Libre Soy – Martina Stoessel

Libre soy to utwór promujący wspaniałą porywająca, pełna przygód animowana komedia adresowana do całej rodziny – „Kraina Lodu”. Film został wyprodukowany w studiu animacyjnym Walta Disneya we współpracy z twórcami Zaplątanych. Podobnie jak na całym świecie ( film był pokazany w 44 krajach) w Polsce zarówno soundtrack jak i sam film jest wielkim sukcesem!!

W Polsce obejrzało go ponad 1.500.000 widzów !!

Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf – w tej roli niezrównany Czesław Mozil !

Kraina lodu to przepiękna animowana rozrywka dla całej rodziny z przepiękną muzyką w tle. 9 pierwszych utworów to wspaniale piosenki po polsku, kolejne to doskonałe utwory instrumentalne. Na płycie także tracki w wykonaniu Demi Lovato, oraz uwielbianej przez nastolatki serialowej Violetty – Martiny Stoessel, który oddajemy w Państwa ręce z prośbą o jak najczęstszą emisję !!

 

Opublikowano