„Dzień z Życia” – pokaz filmu w klubokawiarni Grawitacja

Już jutro 3 lutego o 20:00 odbędzie się niezwykły pokaz filmowy. „Dzień z życia” to film wyprodukowany przez Ridleya Scotta. Co jest takiego intrygującego w tym filmie?

Produkcja była zwieńczeniem eksperymentu. 24 lipca 2010 roku użytkownicy kanału YouTube mieli za zadanie nagrać dzień swojego życia.  Miały to być ważne momenty. Następnie mieli za zadanie zamieścić filmik na specjalnej podstronie serwisu. Tym samym w filmie można obejrzeć Koreańczyka, który przemierza świat na rowerze, dowiedzieć się co jest najważniejsze dla Nowojorczyka czy też amatora biegów z Moskwy. Dla tych i kilku innych osób jest to wielkie wyróżnienie, ponieważ nadesłano ponad 80 tysięcy filmów z 200 krajów! Co decydowało o ostatecznym wyglądzie? Ciekawe i niebanalne ujęcia. Na czym zależało Kevinowi Macdonaldowi? Na pokazaniu jak żyło się tego dnia na świecie. Ot tak po prostu.

Jeśli chcecie zobaczyć tę niezwykłą produkcję, musicie koniecznie wybrać się do Klubu Grawitacja w Warszawie przy Browarnej 6. Wstęp wolny, zapraszamy!

fot. www.monoloco.pl

Opublikowano