Natasza Urbańska w Hollywood?

natasza urbanska, janusz jozefowicz, musical polita

Artystka wraz z musicalem „Polita”, w którym wciela się w rolę Poli Negri, planuje trasę przez Europę. Celem jest także Ameryka. 

O przygotowaniach i intensywnych pracach nad tworzeniem spektaklu mówiło się głośno. Nic dziwnego, to jeden z najbardziej widowiskowych musicali Janusza Józefowicza. Również najdroższych. Obecnie twórcy widowiska zajmują się jego promocją w świecie. Szczegóły projektu, zdradza mentor i mąż Nataszy, Janusz Józefowicz. W wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle powiedział:

– Prowadzimy rozmowy już dosyć zaawansowane ze stroną niemiecką. Wszystko wskazuje na to, że jesienią odbędzie się tournée: Niemcy, Austria, Szwajcarią, czyli będziemy grali „Politę” po niemiecku. Natasza będzie grała po niemiecku, co jest mnie się wydaje na tyle interesujące, że Pola Negri zrobiła w Niemczech najwięcej filmów. Byłoby fantastycznie, gdyby po tych Niemczech udała się Ameryka, wtedy ta Pola Negri odbyłaby jeszcze raz taką podróż swojego życia, jaką odbyła prawie sto lat temu.

A jest co pokazywać! Musical jest bardzo efektowny i dynamiczny. Widzowie zachwycają się momentami, w których Natasza pływa statkiem, lata nad sceną helikopterem czy jeździ samochodem.

Widowisko odniosło już spektakularny sukces w Rosji. Obejrzało go ponad 16 tysięcy widzów. Teraz rusza dalej w świat. A na celowniku także Hollywood!

Dobra narodowe należy pokazywać… Miejmy nadzieję, że Natasza dołączy do grona polskich nazwisk, które podbiły Amerykę!

Opublikowano