Wielkie premiery Wydawnictwa ZNAK

Danielle Steel '5 dni w Paryżu'Luty, mimo, że zima w pełni, to okres bardzo gorący. Szczególnie jeśli chodzi o nadchodzące premiery książek z Wydawnictwa ZNAK.

Najciekawszą propozycją jest książka  Madgaleny Grzebałkowskiej „Beksińcy. Portret podwójny.” Ma pokazywać trudne relacje ojca, znanego i modnego artysty oraz syna zafascynowanego śmiercią. Ich trudne relacje i dążenie do wspólnego porozumienia  mają być wyrazem miłości. Obu się to nie udaje, za czym stoi samotność oraz tragiczna śmierć. Właśnie w niej ma być ukazany odwieczny taniec życia i śmierci przeplatających się na przemian.

Z pewnością hitem będzie książka duetu Diane Ducret oraz Emmanuela Hecht ‘Ostatnie dni dyktatorów’. Hilter, Mussolini, Kaddafi, Cauchescu – to ludzie tak samo przerażający jak fascynujący. Autorzy próbują dojść do dokumentów oraz osób, które mogą pokazać każdego z tyranów, gdzie stykają się z najbardziej ludzkim elementem, czyli śmiercią. Czy żałują swoich czynów? Czy potrafią okazać człowieczeństwo w ostatnich chwilach swojego życia?

Ostatnią propozycją w zupełnie innym stylu. Idealna na Walentynki zostanie wydana w nowej oprawie powieść mistrzyni romansu Danielle Steel. ‘Pieć dni w Paryżu’ będzie opowiadać o historii pracoholika Patera, lekarza szukającego leku na raka oraz Olivii, która poświęciła własne pragnienia dla kariery politycznej męża. Spotykają się w Paryżu, gdzie połączy ich gorące, namiętne uczucie. Czy jednak przetrwa ono na długo?

Książki premierę będą miały 10 lutego. Warto już przygotować sobie co najmniej kilkanaście spokojnych zimowych wieczorów by oddać się interesującej lekturze.

Opublikowano