KARI – koncert w klubie Basen

Już jutro 5 lutego o godzinie 20:30 w warszawskim klubie Basen odbędzie się premierowy koncert KARI promujący drugi album artystki „Wounds and Bruises”.

Koncert w Basenie rozpocznie długo oczekiwaną trasę koncertową, promującą drugi album „Wounds And Bruises”. Płyta została entuzjastycznie przyjęta przez fanów jak i krytyków.  Kim jest KARI? Kari Amirian, to jedna z niewielu polskich wokalistek, która tworząc muzykę pop gardzi przewidywalnością.  Zdobyła główną nagrody magazynu HIRO w 2012 roku oraz nominację do Fryderyka w kategorii Debiut Roku. Krytycy i fani stawiają ją w jednym szeregu z artystkami takimi jak: Feist, Bat For Lashes, Lykke Li, Stina Nordenstam, czy Fever Ray. Artystka uznana przez dziennikarzy za objawienie i nadzieję polskiej sceny alternatywnej, przy drugim albumie postawiła na brytyjskie brzmienie i całość albumu nagrała na Wyspach we współpracy z producentem Jon’em Headley’em.

Zapraszamy wszystkich melomanów na koncert KARI w Klubie Basen przy ul. Konopnickiej 6. Bilety w cenie 40-50 zł do nabycia w sieci sklepów Empik i Saturn.

fot. www.empik.com

Opublikowano