Wypożycz audiobooka!

AudioappAudiobooki zdobywają coraz większa popularność w Polsce. W dobie cyfryzacji właśnie ta forma obcowania z książkami ma dużo zwolenników ze względu na ich praktyczny wymiar.

Często jednak koszty i dostępność elektronicznych nośników były przeszkodą w rozpowszechnianiu treści w tej formie. Pojawiło się jednak światełko w tunelu dla zwolenników książek w wersji audio.

Audioapp to aplikacja dostępna na smartfony z systemem operacyjnym  iOS oraz Android, która pozwala na ‘wypożyczenie audiobooków’. Całe rozwiązanie jest banalnie proste, a co najważniejsze cena spadła nawet o 50% i znacznie zwiększa się liczba legalnych kopii.

Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon, wybrać interesujące nas pozycje, zapłacić drobną sumę i tylko oddać się przyjemności z słuchania literatury. Książka jest dostępna w wirtualnej bibliotece przez 30 dni. Jest to czas w którym daną pozycję możemy przesłuchać dowolną ilość razy, po tym czasie staje się ona niedostępna. Oczywiście za drobną opłatą możemy wypożyczyć ją ponownie.

Być może rewolucja to za dużo powiedziane w przypadku tego pomysły, jednak z pewnością – REWELACJA!

Więcej informacji o projekcie można uzyskać na stronie: www.audioapp.pl

Opublikowano