Znamy pełen skład jury w „Tańcu z gwiazdami”!

Taki widok szanownego jury w „Tańcu z gwiazdami”, jaki widzicie na zdjęciu obok, jest wszystkim doskonale znany! Jednak Polsat, który przejął emisję show, szykuje znaczące zmiany za sędziowskim stołem! Znamy już wszystkie nazwiska!

Wiadomo już, że w Polsacie tancerzy i gwiazdy oceniać będzie „Czarna Mamba” czyli Iwona Pavlovic. Taneczne show byłoby sobie trudno wyobrazić także bez Beaty Tyszkiewicz. Ona też zajmie jurorskie miejsce. I to koniec starego składu. W 14. edycji „Tańca” w nową rolę sędziego wcieli się Michał Malitowski. Dla części widzów nieznany. Ale Ci, którzy są fanami programu „Got to dance”, świetnie wiedzą o kogo chodzi.

A na koniec ostatnia sensacja. Polsat długo zwlekał z ujawnieniem informacji, kto jeszcze dołączy do tego grona. Czekać już jednak chyba nie ma na co, bo przygotowania tancerzy i producentów już się zaczęły. Zatem i ta tajemnica musiała ujrzeć światło dzienne – ostatnim nieujawnionym członkiem jury ma być aktor Andrzej Grabowski.

To nie jedyne zmiany w 14. edycji „Tańca z gwiazdami”. Polsat planuje emitować najnowsze odcinki nie w niedzielę, a w piątek wieczorem.

Zobacz także: TANIEC Z GWIAZDAMI – w marcu rusza 14. edycja! Tym razem na antenie Polsatu!

Opublikowano