Ilona Felicjańska pisze kolejną książkę! Zobaczcie o czym!

ilona felicjanska, felicjanska ksiazka, ilona felicjanska modelka, felicjanska i dzieci
Ilona Felicjańska (Facebook / Official Fanpage)

Ilona Felicjańska – modelka, businesswoman, pisarka. Chyba ta ostatnia rola coraz bardziej jej się podoba, bo pisze kolejną książkę. Najnowsza pozycja jej autorstwa 7 maja 2014 ukaże się na rynku wydawniczym. Wiemy już o czym będzie?

Debiut literacki Ilony Felicjańskiej można uznać za kontrowersyjny. Głośno było o pierwszej książce Felicjańskiej „Wszystkie odcienie czerni”. Jeszcze większe dyskusje wywołało jej kolejne dzieło – biograficzny wywiad-rzeka „Cała prawda o…”. Teraz przyszedł czas, w którym modelka skupi się na uzależnieniach i pomocy innym. Jak sugeruje sama autorka – najnowsza pozycja ma być skierowana właśnie do osób walczących z nałogiem.

Jest związana z najważniejszym dla mnie obecnie tematem. Chcę pomagać kobietom, chcę pomagać osobom uzależnionym. Dlatego zapraszam do przeczytania mojej książki – powiedziała Ilona Felicjańska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przełomem i początkiem jej kariery literackiej był rok 2010. Wówczas to Ilona została skazana za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Po tym zdarzeniu cała Polska usłyszała o jej problemie alkoholowym. Teraz modelka swój nałóg próbuje wykorzystać do pomocy innym.

Źródło: Newseria Lifestyle

Okładka książki ” Ilona Felicjańska. Cała prawda o…”

Fot: @Arcadius Arcadius Mauritz`s Crooked World;
Makijaż: Agata Naniewicz/ Antidotum Agi;
Fryzury: Małgorzata ChmarzyńskaGłodek Prestige Studio;
Stylizacja by ECHO – Stylistka/Stylist Justyna Ziarko;
Miejsce: Hotel Europejski 1884 w Krakowie;

Opublikowano