Nowy modowy program w TVN! Project Runway startuje 2 marca 2014!

Materiały prasowe TVN

W wiosennej ramówce, TVN przygotował niezwykłą gratkę dla fanów mody. Na antenie pojawi się nowy modowy program „Project Runway”. Znają go już widzowie z dwudziestu czterech krajów na świecie. Teraz przyszedł czas na polskich widzów.

Project Runway” narodził się w Stanach Zjednoczonych w 2004 roku. Dwanaście edycji programu za każdym razem biło rekordy oglądalności. Amerykańskie show to królestwo popularnej modelki Heidi Klum. Przez lata w jej programie, w roli gości specjalnych, pojawiały się gwiazdy z pierwszych stron gazet, jak choćby Natalie Portman, Victoria Beckham, Sarah Jessica Parker, Miranda Kerr, Pharrell Williams czy Liv Tyler.

Polska edycja „Project Runway” wyłoni spośród trzynastu zdolnych projektantów osobę posiadającą największy talent w projektowaniu ubrań. W każdym z odcinków programu uczestnicy dostaną do wykonania zadanie, którego efekty będzie oceniać czteroosobowe jury w składzie: top modelka i prowadząca program – Anja Rubik, założycielka marki La Mania – Joanna Przetakiewicz, projektant mody – Mariusz Przybylski oraz zaproszony gość specjalny. Zawodników podczas wykonywania zadań wspierać będzie mentor, którym w polskiej edycji show jest Tomasz Ossoliński.

Na zwycięzcę programu „Project Runway” czeka nie tylko sława i prestiż, ale także wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia kariery w świecie mody:  300 tysięcy złotych, mecenat artystyczny marki SIMPLE oraz sesja własnej kolekcji w magazynie „ELLE”.

Emisja nowego programu: od 2 marca, w niedziele o godzinie 21.00

Opublikowano