Koncert Kennetha Dahla Knudsena, Karola Domańskiego i Tomasza Dąbrowskiego

W poniedziałek 10 lutego Pardon To Tu wypełnią jazzowe brzmienia. Wszystko za sprawą koncertu trzech jazzmanów. Kenneth Dahl Knudsen zagra na kontrabasie, Karol Domański na perkusji, a Tomasz Dąbrowski na trąbce. Wstęp kosztuje 20 zł.

Muzyka jazzowa nie jest najprostsza w odbiorze. Wiele wymaga od słuchacza, ale jeszcze więcej od muzyków. Jutro na scenie warszawskiego Pardon To Tu zmierzą się z nią:

Kenneth Dahl Knudsen – duński kontrabasista urodzony w 1984. Jego debiutancki album to „Strings Attached”. W roku 2012 wydał „Clockstopper” opowiadający o fascynacji czasem.

Karol Domański – absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Wydziału Jazzu w Warszawie. Na przełomie 2009 i 2010 roku student Carl Nielsen Akademie w Danii w klasie jednego z najwybitniejszych Duńskich muzyków Andersa Mogensena.

Tomasz Dąbrowski – jeden z czołowych polskich trębaczy jazzowych, kompozytor i bardzo aktywny sideman. Gra na trąbce oraz, nazwanym tak przez niego – balkan horn. Absolwent PSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale jazzu.

Wszystkich miłośników jazzu zapraszamy na koncert do Pardon To Tu. Start imprezy o 20:30. Plac Grzybowski 12/16.

fot. jazzsoul.pl

Opublikowano