Kamil Stoch przedstawia swoją żonę!

Ewa Bilan Stoch i Kamil Stoch (Facebook)

Złoto olimpijskie Kamila Stocha spowodowało euforię wśród Polaków. Czekaliśmy na nie od 1972 roku, od medalu Wojciech Fortuny. Popularność skoczka z Zakopanego rośnie z godziny na godzinę. Samego Kamila trochę już znamy. A teraz poznajmy jego żonę. Oto Ewa Bilan Stoch!

Jak się okazuje, żona jak to żona, ma bardzo duży udział w spektakularnym sukcesie męża. Poznali się oczywiście na skoczni. On dobrze zapowiadający się skoczek, ona fotograf. Ewa Bilan robiła zdjęcia sportowcom podczas turnieju skoków w Planicy. I to wtedy narodziło się uczucie.

Dzisiaj Pani Ewa jest nie tylko żoną Kamila Stocha, ale także jego menadżerką. I to właśnie ona jest dla skoczka największym wsparciem. W wywiadzie dla jednej ze stacji radiowych powiedziała: Ja wspieram wszystkie jego marzenia jak mogę, ale absolutnie nie dokładam presji ze swojej strony, więc będę szczęśliwa, jeżeli on będzie szczęśliwy.

Pani Ewa wyznała także, że Kamil do Sochi wyjeżdżał wyjątkowo spokojny. Czyżby przeczuwał, że wróci z igrzysk ze  złotym krążkiem olimpijskim?!

Gratulujemy sukcesu Kamilowi! Nie zapominamy o żonie, bo wszystko wskazuje na to, że jest ona niezastąpioną bohaterką drugiego planu!

Opublikowano