Czasopismo Anji Rubik „25 magazine” kosztuje 275 zł!

Anja Rubik (Facebook/Official Facebook)

Anja Rubik to nie tylko modelka i businesswoman, ale także redaktor naczelna magazynu o modzie „25 magazine”. Pismo jest ekskluzywne i naprawdę trudno je zdobyć. Ci, którzy się uprą za egzemplarz muszą zapłacić 275 złotych.

Anja Rubik, redaktor naczelna magazynu, twierdzi, że taka cena nie wynika z faktu zarobku. Pismo nie może kosztować mniej ze względu na wysoki koszt druku.

To nie jest tak naprawdę magazyn, tylko to jest bardziej coś, co się kolekcjonuje. Jest to książka. Ona jest droga, dlatego że druk tej książki jest niesamowity. I nikt nie zarabia na tym żadnych pieniędzy. To jest w sumie prawie pokrycie samego tworzenia tego magazynu, ledwo co – mówi agencji Informacyjnej Newseria Lifestyle Anja Rubik.

Modelka i jej mąż Sasha Knezević przejęli „25 Magazine” w 2010 roku od przyjaciela – właściciela gazety. Modelka pracowała nad nową formą magazynu półtora roku. Wspomagał ją zaledwie kilkuosobowy team, w tym także mąż. Pierwszy numer ukazał się niedawno, w 2012 roku.

Anji Rubik zależało, by „25 magazine” był magazynem, który inspiruje. Nie brak w nim erotyki i odważnych sesji zdjęciowych, które wzbudziły kontrowersje. Każde wydanie magazynu ma inny motyw przewodni. Pierwszy poświęcony był fotografkom.  W najnowszym numerze głównym tematem jest narcyzm.

„25 Magazine” tworzy się i ukazuje w Nowym Jorku co pół roku. Ale nie trzeba jechać po nie aż za ocean. W Polce jest do zdobycia w sklepach La Manii oraz drogerii GaliLu (także poprzez stronę internetową).

Źródło: Agencja Informacyjna Newseria

Opublikowano