Venus: „Chciałabym wrócić do disco polo”

venus disco polo

Gościem Radia Hobby była Anna Niedziałkowska z formacji Venus. Deklarowała, że chciałaby wrócić do świata muzyki tanecznej, tylko czeka na odpowiednich ludzi którzy umożliwią jej powrót na scenę. Co słychać u Ani, czy w dalszym ciągu koncertuje, dlaczego nagle zniknęła z disco polo? Zapraszam do lektury.

(Kamil Górski, Radio Hobby): Aniu, jesteś pasjonatką astrologii? Dlaczego nazwałaś swój zespół – Venus?
(Anna Niedziałkowska, Venus): Hahaha wiele osób mnie o to pyta. Ja cały czas odpowiadam, bo tak! Niektórzy zarzucali nam, że jesteśmy narcystyczni i popadamy w samouwielbienie. Nie jestem fanką astrologii, a nazwa- Venus po prostu mi się spodobała.
Większość wykonawców śpiewa o miłości, przyjaźni. Ty jednak spróbowałaś nagrać piosenkę o pieniądzach…
– Uwielbiam pieniądze, zresztą któż ich nie lubi? Piosenka pt. „Fortuna” jest utworem który powinno traktować się z dystansem. Miałam na celu pokazać kasę z uśmiechem na twarzy.
Ostatnio popularne są wielki come backi na scenę disco polo. Planujesz wrócić?
– Myślałam już o tym. Powiem tak, jeżeli znajdą się odpowiedni ludzie którzy mi to umożliwią – to czemu nie? Przydałby się dobry tekściarz, aranżer i wtedy może znowu wkroczyłabym w świat muzyki tanecznej.
Jeżeli mogę o to zapytać, co teraz robi Anka z grupy Venus?
– Anka obecnie się realizuje i pracuje jako trener biznesu. Pomagam ludziom w trudnych sytuacjach zawodowych.
Koncertujesz jeszcze?
– Oczywiście, że koncertujemy. Naturalnie nie w takim natężeniu jak w latach 90-tych, ale od czasu do czasu gdzieś można nas zobaczyć. Sezon letni, jest takim okresem gdzie mamy najwięcej koncertów. Gramy od imprez zamkniętych, po festiwale.
Aniu, dziękuje za rozmowę.
– Ja również dziękuję i pozdrawiam.

Opublikowano