Anna Przybylska i Piotr Adamczyk wygrali plebiscyt VIVA NAJPIĘKNIEJSI 2014!

Facebook / Official Fanpage

W poniedziałek, 10 lutego 2014 już po raz jedenasty ogłoszono najpiękniejszych Polaków w plebiscycie „Viva Najpiękniejsi”. Laureatami zostali Anna Przybylska oraz Piotr Adamczyk. 

Jak co roku, wyboru „Najpiękniejszych” dokonali czytelnicy magazynu Viva. Statuetki najpiękniejszych twarzy polskiego show biznesu powędrowały do rąk Anny Przybylskiej i Piotra Adamczyka.
Samych aktorów przedstawiać nikomu nie trzeba. Nawet jeśli nie oglądacie filmów, nie chodzicie do teatru, to uwadze Waszej na pewno nie umknął fakt, że oboje są gwiazdami kampanii reklamowej CCC.

Anna Przybylska nie mogła pojawić się na gali. Ale Piotr Adamczyk swoją statuetkę dumnie dzierżył w dłoni.

Wśród pań w tym roku nominowane były: Ewa Chodakowska, Anna Czartoryska Niemczycka, Karolina Gorczyca, Joanna Koroniewska, Julia Pietrucha, Anna Przybylska, Agnieszka Radwańska, Weronika Rosati, Anja Rubik i Katarzyna Zielińska.

O tytuł najpiękniejszej męskiej twarzy walczyli: Piotr Adamczyk, Marcin Bosak, Rafał Brzozowski, Maciej Dowbor, Robert Lewandowski, Grzegorz Małecki, Maciej Musiał, Łukasz Nowicki, Borys Szyc oraz Kuba Wesołowski.

Przybylska i Adamczyk pokonali wszystkich.

Zgadzacie się z tym wyborem?

Opublikowano