Czesław Mozil chce zostać aktorem! Już zagrał w komedii romantycznej!

Fot. TVN / Oficjalna strona X-Factor

Juror X-Factor spróbował swoich sił w filmie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” w reżyserii Weroniki Migoń, który 14 lutego 2014 wchodzi do kin. Choć rola mała, jednak wydaje się, że Czesław „połknął aktorskiego bakcyla” i już marzy o większym epizodzie w serialu.

Czy muzyk sprawdził się w nowej roli i czy nadaje się na gwiazdę kina? Ocenicie po obejrzeniu film „Facet (nie)potrzebny od zaraz”.
A czego można spodziewać się po seansie? Twórcy podkreślają, że ich projekt, choć opowiada o miłości, nie jest kolejną naiwną komedią romantyczną.

W Polsce filmy są albo bardzo jasne, albo bardzo ciemne. Nie ma kina środka. Myślę, że to jest film o prawdziwych ludziach i o prawdziwych emocjach. Opowiadamy o rzeczach poważnych w sposób lekki. Chciałam zrobić film, który jest o współczesnych dziewczynach. Każdy z nas kiedyś był Zosią, wszystko jedno, czy jest kobietą, czy mężczyzną. Każdy miał w swoim życiu moment refleksji. Tak powstał pomysł na film, który opowiadałby o tym, co jest wokół nas, ale w sposób refleksyjny – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Weronika Migoń, reżyserka filmu.

Plakat Facet (nie)potrzebny od zaraz

„Facet (nie)potrzebny od zaraz” trafi do kin w piątek 14 lutego 2014. 

Źródło: Newseria Lifestyle

Opublikowano