Francuskie media piszą o romansie Baracka Obamy z Beyonce!

Beyonce (Facebook / Offical Fanpage)

Temat skandali i romansów ostatnimi czasy jest numerem jeden we francuskiej prasie. Z czołówek nie zszedł jeszcze temat flirtu prezydenta Francji Francois Hollande’a z młodszą o 16 lat aktorką, Julie Gayet, a już pojawił się nowy skandal! Tym razem dziennikarze przyglądają się prezydentowi USA i piosenkarce Beyonce.

Wokalistka rzeczywiście wiele razy na życzenie prezydenta Obamy występowała na wielu, także państwowych uroczystościach. Podobno jest stałą także bywalczynią w Białym Domu. Ale to oczywiście jeszcze o niczym nie świadczy.

Zatem na czym opiera się plotka o romansie głowy USA z wokalistką Beyonce? Fotoreporterzy wypatrzyli moment, w którym Beyonce Knowles wita się z prezydentem. Dopatrzyli się „namiętnego powitania”.

Co na to Biały Dom? – To kompletna bzdura. To zmyślona plotka, która nie ma żadnych podstaw – powiedziała w rozmowie z The Washington Post rzecznik prasowa Białego Domu, Kristine Coratti.

Przypominamy, że Beyonce Knowles jest w stałym związku z raprerem Jayem Z. O Baracku Obamie – wiadomo – żonaty. Ale ostatnio i amerykańskie media donosiły o słabościach Baracka do pięknych kobiet.

Opublikowano