Walentynki z disco polo

Już niedługo, bo w najbliższy piątek będziemy obchodzić Święto Zakochanych – Walentynki. W związku z tym dniem chciałbym zaproponować Wam klika miłosnych przebojów. W świecie disco polo, aż roi się od kompozycji idealnych na ten wyjątkowy dzień. Przekonajcie się, czego nie może zabraknąć na Waszych miłosnych playlistach!

Zaczniemy, od piosenki zespołu Boys pt. „Miłość”. Kawałek może nie nadaje się do tzw. tańca-przytulańca, ale idealnie oddaje klimat 14-tego lutego. W podobnym klimacie utrzymany jest utwór Dennisa „Miłość i łzy”. Mam nadzieję, że w Waszym przypadku bardziej to pierwsze, niż drugie. Dla tych którzy marzą o wolnym tańcu z drugą połówką, polecam inny hit Krzysztofa Leśnika pt. „Marzenie”. Mógłbym również zaproponować legendarny przebój „Żono moja”, ale przecież nie wszyscy są po ślubie:) Wracając do miłosnych piosenek, ciekawą kompozycję proponuje zespół Korona – „Czas na miłość”. Jeżeli jednak lubicie bardziej współczesne oblicze muzyki tanecznej, z czystym sumieniem polecam hit Pawła Jasionowskiego pt. „Namaluje na niebie” oraz przebój grupy Effect pt. „Kochaj i miłości nie żałuj”.

14-tego lutego proszę unikać, jak ognia takich hitów jak: Toples – „Na sercu rany”, Akcent – „Ostatni krótki list” oraz Mister Dex -„Ehh, życie życie”.

fot. nadaniolem.pl

Opublikowano