Bezpłatne porady prawne dla mieszkańców Jabłonny

Samorządowcy z Jabłonny wyszli naprzeciw problemom swoich mieszkańców i przygotowali bardzo ciekawą ofertę, która dotyczy udzielania bezpłatnych porad prawnych osobom, które nie potrafią same poradzić sobie z zawiłymi sytuacjami, wymagającymi fachowej wiedzy.Pracownicy Urzędu Gminy są zatem do dyspozycji potrzebujących i za pośrednictwem Internetu udzielają specjalistycznego wsparcia w dziedzinie prawa, między innymi w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych (z wyłączeniem spraw rozwodowych), administracyjnych oraz prawa pracy.
Już teraz zainteresowani mieszkańcy mogą za pośrednictwem drogi elektronicznej otrzymać odpowiedzi na zadane pytania prawne, wzory umów bądź pism procesowych, a także poradę wstępną o charakterze ogólnym i informacyjnym.
Poszukując pomocy wystarczy wysłać maila na adres prawnik@jablonna.pl, w którym opisać należy swój problem, w zakresie jakiego potrzebna jest fachowa porada. Przewidywany czas otrzymania informacji zwrotnej, zawierającej dalsze ustalenia dotyczące pomocy to około 7 dni roboczych. Natomiast gotowa porada powinna trafić do odbiorcy w ciągu 14 dni.

Opublikowano