Kto zarobi najwięcej w „Tańcu z gwiazdami”? Znamy zarobki uczestników!

Natalia Siwiec Facebook /Official Fanpage

Już 7 marca 2014 rusza „Taniec z gwiazdami” w Polsacie. Znamy nazwiska jedenastu gwiazd, które wezmą udział kolejnej edycji tanecznego show. Brakuje tylko jednego, tajemniczego uczestnika. W jury będzie Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Beata Tyszkiewicz i aktor Andrzej Grabowski. Program poprowadzą Joanna Liszowska i Krzysztof Ibisz.

A kto zatańczy na parkiecie i za ile? „Super Express” dotarł do listy płac polsatowskiego „Tańca z gwiazdami”. Najwięcej, bo aż 10 tys. złotych za odcinek dostanie Natalia Siwiec oraz prezenterka telewizyjna Karolina Szostak.O 2 tys. mniej zarobią Joanna Moro i Aneta Zając oraz siatkarz Piotr Gruszk. Dla Rafała Brzozowskiego i aktorki Violi Arlak przewidziano 6 tys. zł za odcinek. Jacek Rozenek w tanecznym show będzie zarabiał 5 tys. zł, a aktor Jacek Lenartowicz 4 tys. zł.

Najmniejszą stawkę w „Tańcu z gwiazdami” dostaną młode stażem gwiazdy. Piosenkarz Dawid Kwiatkowski, zarobi za odcinek 3 tys. Zł. Tyle samo dostanie aktorka serialu „Hotel 52”, Klaudia Halejcio.

W gronie jurorów najwięcej zarobi nowicjusz Andrzej Grabowski – za każdy odcinek wpadnie mu 18 tysięcy złotych. Imponująca gaża i warunki, jak na gwiazdę Polsatu przystało.

Odrobinę pokrzywdzone mogą poczuć się Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz. Obu paniom, mimo dużego stażu w „Tańcu: zaproponowano po 10 tys. za odcinek. Najmniejsza stawkę – 8 tys. zł – otrzymał najmłodszy członek jury, znany z „Got to dance – Tylko taniec”, Michał Malitowski.

Jurorzy już mogą policzyć swoje zarobki za wszystkie odcinki. A gwiazdy będą musiały się starać, jak najdłużej wytrwać w programie.

Opublikowano