Oto nowy idol Polek? Marcel Sabat jest gotowy na popularność!

Fot.: Newseria.pl

Na Walentynki do kin weszła komedia romantyczna „Facet (nie)potrzebny od zaraz” z udziałem Marcela Sabata. Młody debiutant już widzi rosnące nim zainteresowanie pań. Aktor przyznaje, że nie miałby nic przeciwko temu, aby zostać idolem Polek.

Jeśli jeszcze nie znacie tego aktora, to wkrótce będzie ku temu wiele sposobności. W marcu 24-letni aktor wystąpi w kolejnej produkcji – dramacie wojennym „Kamienie na szaniec”.

Filmy, w których zagrał ostatnio Marcel Sabat, zapewne przyniosą mu dużą popularność i rozgłos. Aktor zapewnia, że jest na to przygotowany. Przyznaje, że widzi się w roli idola Polek i jest gotowy podjąć to wyzwanie.

Zdaję sobie z sprawę z tego, że moim życiu pewnie pojawią się miłe i niemiłe opinie. Mam jednak inne priorytety w życiu. Raczej skupiam się na tym, żeby mądrze poprowadzić swoją drogę zawodową, żeby te filmy, w których teraz zagrałem, dały mi możliwość kolejnych wyzwań zawodowych, żebym mógł się cały czas rozwijać. To jest dla mnie bardzo ważne – powiedział agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Marcel Sabat.

Aktor pochodzi z Kielc. Rok temu ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na pracę dyplomową przygotował sztukę „Shopping and Fucking” w reż. Grzegorza Wiśniewskiego. Zagrał tam Marka – geja. Za tę rolę otrzymał nagrodę specjalną ufundowaną przez Opus Film.

Podoba Wam się? Ma szansę stać się idolem, do którego będą wzdychać Polki?

Źródło: Newseria.pl

 

Opublikowano