Małgorzata Rozenek zdominowała okładki kolorowych pism!

Małgorzata Rozenek (Facebook / Official Fanpage)

Małgorzata Rozenek, dzięki obecności w popularnych programach „Perfekcyjna Pani Domu” i „Bitwa o Dom” nie musi zabiegać o zainteresowanie mediów. To media zabiegają o nią. I to dość skutecznie, bo w 2013 roku Rozenek pojawiła się na 30 okładkach kolorowych pism. To daje jej z pewnością tytuł królowej prasy kobiecej. 

Za ilością stoi także jakość – okładka „Gali” z Małgosią, którą widzicie na zdjęciu, została określona okładką 2013 roku! Oczywiście we wszystkich magazynach z Małgorzatą Rozenek na okładce znalazły się też obszerne wywiady z nią samą. Jak nie trudno się domyślić czytelników najbardziej interesowały plotki z życia gwiazdy. W cenie są szczegóły romansu Perfekcyjnej Pani Domu z piłkarzem Radosławem Majdanem. Dużym wzięciem cieszyły się również pikantne szczegóły dotyczące rozwodu z aktorem Jackiem Rozenkiem.

Oczywiście nie wszystkie gwiazdy trafią na okładki kolorowych pism. W dzisiejszych czasach kultu piękna, uroda nie jest bez znaczenia. A tej Małgorzacie Rozenek na pewno nie brakuje.

 

Opublikowano