Agata Młynarska – gwiazda, która lśni! To jest ten czas!

Agata Młynarska (Facebook / Official Fanpage)

Agata Młynarska należy do tych kobiet, które są jak wino… Im starsze, tym lepsze. Dziennikarka jest spełniona zawodowo, ma nową miłość i wygląda znakomicie! Zobaczcie, jak ona to robi!

Agata Młynarska wierzy, że wszystko co najlepsze w życiu jeszcze przed nią i czeka na kolejne życiowe wyzwania. W ubiegłym roku w jej życiu zaszły wielkie zmiany. Dziennikarka dostała w TVP1 własny program publicystyczny „Świat się kręci”. Znalazła nową miłość biznesmena Przemysława Schmidta. Para ma się pobrać już na Wielkanoc 2014.

Mam takie poczucie, że to jest ten czas, i mam pełną świadomość odpowiedzialności za słowa, które się mówi. Jeżeli mówisz, że wszystko, co przed tobą jeszcze się wydarzy fajnego i dobrego, to jest taka energia, którą się wysyła, która gdzieś w kosmosie krąży i to do ciebie wraca – powiedziała Agata Młynarska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

I jak w to nie wierzyć, skoro na własne oczy widzimy, jak dziennikarka kwitnie i z każdym rokiem wygląda lepiej. Gdyby ktoś miał wątpliwości, Agata Młynarska 23 marca skończy 48 lat.

Źródło: Newseria.pl

Opublikowano