Elektryczna taksówka Melexa? zobaczcie propozycję

Melex 393 wysoki i przestronny

Melex to jeden z najdłużej działających na świecie producentów pojazdów elektrycznych. Historia firmy rozpoczęła się w 1971 roku, kiedy to w fabryce samolotów PZL Mielec zaczęły powstawać elektryczne wózki golfowe na potrzeby rynku amerykańskiego.

Obecnie Melex A&D Tyszkiewicz Sp. J. jest prywatną firmą oferującą około 100 różnych modeli pojazdów wykorzystywanych przez firmy z bardzo wielu branż. Są to pojazdy użytkowe służące do transportu osób i towarów. W naszej ofercie znajdują się modele 4-, 6- i 8-osobowe, które od lat świetnie sprawdzają się w branży turystycznej. Pojazdy bagażowe oferują miejsce dla dwóch lub czterech osób oraz skrzynię ładunkową o ładowności od 150 do nawet 1250 kg. Jako jedne z nielicznych posiadają homologację umożliwiającą poruszanie się po drogach publicznych Unii Europejskiej.

Melex model 393
Melex model 393

Obecnie najwięcej pojazdów marki Melex trafia na rynki Polski i Skandynawii, ale sieć  dilerów sięga od Australii, poprzez niemal wszystkie kraje europejskie aż po Argentynę.

Już pod koniec marca na targach Motor Show w Poznaniu zostanie zaprezentowany model noszący oznaczenie 363(zdjęcia poniżej). Będzie to czteroosobowy pojazd zamknięty, który z powodzeniem będzie mógł służyć jako niewielka taksówka, czy prywatny pojazd do jazdy po mieście. Warto zauważyć, że pojazdy elektryczne w wielu polskich miastach mogą poruszać się po trasach niedostępnych dla aut spalinowych. Niewielkie rozmiary naszego nowego modelu pozwalają mu „wcisnąć się” w bardzo ciasne zaułki i ułatwiają parkowanie na coraz bardziej zatłoczonych miejskich parkingach.

światła tylne diodowe
światła tylne diodowe

Melex na swoim stoisku zaprezentuje model towarowy o ładowności 1000 kg i zasięgu ponad 100 km. Idealne rozwiązanie dla wielu firm korzystających dotychczas z pojazdów spalinowych, a szukających oszczędności w zakresie kosztów transportu.

drzwi przestronne że hej
drzwi przestronne że hej
Opublikowano