Backstreet Boys w Polsce już 23 lutego!

Chłopaki, a w zasadzie już mężczyźni z najbardziej znanego boysbandu na świecie, wystąpią już 23 lutego na warszawskim Torwarze.

 

 

Backstreet Boys – jeden z największych boysbandów w historii światowej muzyki wystąpi 23 lutego 2014 roku w hali Torwar w Warszawie. Przyjazd do Polski jednej z największych gwiazd muzyki lat dziewięćdziesiątych XX wieku będzie bez wątpienia dużym wydarzeniem. Tym bardziej, że grupa powraca z nową płytą. Organizatorem koncertu będzie firma Prestige MJM.

 

Backstreet Boys to legendarny boysband, który szczyt popularności osiągnął w latach 90. Gigantyczną popularność grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu „Backstreet Boys” w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy na całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanek. To właśnie w tym czasie grupa zagrała swoje jedyne koncerty w Polsce.

 

Od tego czasu minęło już prawie 18 lat. Teraz Backstreet Boys wracają do Polski dojrzalsi, ale w dalszym ciągu z wielkimi hitami i wielką energią – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Radiem Złote Przeboje będzie organizatorem koncertu Backstreet Boys w Polsce.

Powrót Backstreet Boys do Polski jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem przez fanów zespołu. W lipcu polski fanklub grupy za pomocą Twittera zapytał muzyka grupy Kevina Richardsona o możliwość koncertu w naszym kraju, na co otrzymał odpowiedź: „Nadchodzimy!”.  Ta wiadomość już wtedy wywołała duże poruszenie.

Mimo upływu lat zespół nie stracił nic na popularności. W związku z tym liczymy, że koncert w hali Torwar przyciągnie komplet publiczności – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

 

30 lipca ukazała się nowa płyta boysbandu „In A World Like This”, która cieszy się bardzo dużą popularnością. – Cała nasza piątka starała się nagrać album, na którym każda piosenka mogłaby być singlem – mówi Nick Carter, członek Backstreet Boys.

To właśnie ten album bedzie promowany podczas koncertu w Polsce. Zespół z pewnością zagra jednak również swoje największe hity – dodaje Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

 

A popularnych utworów, które w latach 90. znajdowały się na czołowych miejscach list przebojów w repertuarze amerykańskiego boysbandu nie brakuje.

Wystarczy wymienić takie hity jak: „Quit Playing With My Heart”, „Everybody”, „As Long As You Love Me”, czy „Larger Than Life”.

Rozkład miejsc i biletów na Torwarze:

 d60c085d_large
Opublikowano