Gosia Andrzejewicz zaśpiewa z Dr. Albanem! Nowa płyta już prawie gotowa!

Gosia Andrzejewicz (Facebook / Official Fanpage)

Gosia Andrzejewicz powraca z nową płytą. Album ukaże się jeszcze przed wakacjami 2014. Fani Gosi na pewno będą zaskoczeni, bo piosenkarka zaprezentuje dotąd nieznane oblicze. Mocne brzmienia, duet z Dr. Albanem to tylko rąbek skrywanej tajemnicy!

Ten nadchodzący krążek jest szóstą pozycją w dyskografii Andrzejewicz. Czekaliśmy na niego 5 lat. Ostatni album „Wojowniczka” wokalistka wydała w 2009 roku. Najnowszy materiał promowany będzie przez single „Lover Boy” oraz „NatStar”.

Jak mówi sama wokalistka nowa płyta jest kompilacją wielu czynników, które razem stworzyły coś wyjątkowego i nieoczekiwanego.

Moja najnowsza płyta będzie dużym zaskoczeniem. Przede wszystkim pokażę się z bardzo różnych stron muzycznych. Współpracowałam z producentami ze Stanów Zjednoczonych, Włoch, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Będzie to mieszanka popu z hip-hopem, elektroniką i muzyką klubową. Najbardziej znanym gościem na albumie będzie Dr Alban, z którym nagrałam singiel „Lover Boy” – powiedziała agencji Newseria Lifestyle Gosia Andrzejewicz.

Nie możemy się doczekać!

 

Opublikowano