Kożuchowska zarobi 2 miliony na reklamie dla Orange!

Rodzinka.pl (Facebook / Official Fanpage)

Małgorzata Kożuchowska już może zacierać ręce z radości. Aktorka podpisała intratny kontrakt reklamowy z Orange. W spotach zaangażowana jest zresztą cała rodzina Boskich z serialu TVP2 Rodzinka.pl.

Honoraria reklamowe zwykle są pilnie strzeżoną tajemnicą. Jednak prasa ma swoje sposoby, żeby do takich informacji dotrzeć. Jak podaje tygodnik „Na żywo” – Kożuchowska podpisała kontrakt z Orange opiewający na sumę 2 milionów złotych.

Ta kwota wyniosła ją na piedestał najlepiej zarabiającej aktorki. Mało tego dołączyła do grona potentatów reklamowych. Wysoko w rankingach znajduje się w towarzystwie Roberta Lewandowskiego, który tylko w ubiegłym roku zarobił 4 miliony złotych na kontraktach z Gillette i Coca Colą, Kuby Wojewódzkiego, który za kampanię dla operatora Play dostał 2 miliony czy Szymona Majewskiego, który dzięki reklamie banku PKO zasilił swoje konto o 3,4 miliona.

Małgorzata Kożuchowska do tej pory na reklamach zarobiła 350 tysięcy. A reklamowała ubrania marki Aryton, krakowskie centrum handlowe Bonarka oraz była twarzą kosmetyków BioSilk.

 

Opublikowano