Justin Bieber nagra ze swoją mamą?

Mama Justina Biebera w studiu! Próbką nagrania Pattie Mallette pochwalił się Justin Bieber, komentując, że jego mama brzmi świetnie. Szykuje się płyta Pattie Mallette?

Mama Justina Biebera śpiewa w studiu. Czy to zapowiedź nowej piosenki Justina? Bardzo możliwe, bo wydaje się, że Justin odziedziczył talent właśnie po mamie, a sama Pattie Mallette wielokrotnie udowodniła, że nie boi się wyzwań, m.in. wydała kilka książek.

 

 

O jego mamie nagrywającej piosenkę świat dowiedział się od samego Justina, który wrzucił na portal Youtube krótkie nagranie z próbką głosu swojej mamy i komentarzem: „Moja mamusia zdobyła się na odwagę, by pierwszy raz wejść do studia i brzmi świetnie”

Mama Justina Biebera odpisała mu na to: „To była najlepsza noc w moim życiu. @JustinBieber byłeś taki słodki dla mnie i miałam tyle zabawy”. Jakie jest wasze zdanie na temat głosu mamy Justina Biebera?

Justin Bieber i Pattie Mallette są bardzo ze sobą związani. Justin często opowiadał w wywiadach, że to co ma, zawdzięcza mamie. Wielokrotnie pojawiał się z nią w program telewizyjnych, zabrał też na scenę, gdy odbierał statuetkę Artysty Roku na American Music Awards

O to mama Justina Biebera w akcji:

Opublikowano